Pár tipů, jak znovu začít flirtovat

Najednou trávíte večery o samotě a nemáte ponětí, jak se obveselit? Prvních šest rad je právě pro ty z Vás, co večer, unaveni z práce, sedí doma u počítače. Tip sedm a následující využijete na povyražení například v baru či na nějaké společenské akci!

chlap
 
1.      Buďte pozitivní!I když Vám není zrovna do smíchu, pozitivní lidé se seznamují lépe
a jsou oblíbeni. Se svými starostmi se svěřte nejbližším přátelům, ale rozhodně ne Vašemu objektu flirtu!
 
2.      Dělejte si legraci i sami ze sebe!To se totiž cení nejvíc. Žena či muž se smyslem pro humor musí umět zesměšnit i sebe a svoji situaci. Ale pozor – rozhodně se neshazujte!
 
3.      Buďte nad věcí!Tím totiž jednak dáte najevo svou momentální nespoutanost, jednak je zde opět prostor pro smích.
 
4.      Odvažte se!Jste ve virtuálním světě, tak kde jinde, když ne tady?! Píšete si s někým, koho nejspíš nikdy neuvidíte? Zkuste po pár hodinách konverzace přejít i do lechtivější sféry rozhovoru. Samozřejmě s mírou a bezpečnostními zásadami. Pokud je Vaším adresátem někdo, s kým se znáte či můžete poznat, zkuste dobře promyšlené dvojsmysly. Jednoznačně fungují!
 
5.      Mějte narážky!A to jakékoliv a na cokoliv. Nebojte se říct svůj názor. Originalita je důležitá.
 
6.      Nechte si lichotit!Vždyť chválu slyšíme každý rád, tak proč se lichotkám bránit! Naučte se je přijímat.

láska
 
7.      Převezměte iniciativu! Sedíte v baru vedle příjemně vypadajícího protějšku? Je mnohem větší šance, že proběhne alespoň nějaká komunikace, než že Vás chladně odmítne! Hlavní je úsměv.
 
8.      Chce to tajemno! Už spolu hovoříte? Bezva. Nic nenaláká tolik, jako objevování nového a zajímavého. Nelžete, jen sem tam z nějaké odpovědi šikovně vybruslete.
 
9.      Hned se nevažte! Pokud se objeví někdo, s kým je krásné povídání a flirt probíhá naprosto přirozeně, tak je to sice skvělé znamení, ale pozor! Stále onoho, na první pohled, dokonalého neznáte.  Jste po dlouhé době single, tak si tento stav užijte!
 
Díky těmto typům si jistě vychutnáte chvíle svobody naplno, vyhnete se všelijakým depresím a zvednete si zdravě sebevědomí. Muži totiž touží po ženách, co znají svou hodnotu. 

Separator image Posted in Muži.