Trh s firmami

Prodej

K prodeji nemusí nutně vést špatná finanční situace, protože majitel se může rozhodnout, že bude investovat třeba do něčeho jiného či se chce třeba více věnovat rodině. Takto přirozeně vzniká s firmami nabídka a poptávka. Ovšem ta je často veřejně ne úplně dostupná. Problém je tu totiž s konkurencí, protože kdyby se třeba dozvěděla, že se nám úplně nedaří a budeme firmu prodávat, tak to její cenu jedině sníží. Abychom se takovému scénáři vyhnuli, tak zbytečně tuto situace nesdělujte všem.

práce v kolektivu

Zároveň bychom měli dát vše do pořádku a snažit se dosahovat co nejlepších výsledků, abychom na případné zájemce zapůsobili v co nejlepším světle a dosáhli tak na co nejvyšší cenu. Dokonce si můžete najmout speciálního poradce, který Vám poskytne důležité rady. Něco sice bude stát, ale vzhledem k tomu, že pomůže prodat firmu za vyšší cenu je to rozhodně rozumná investice. Nesmíme zapomenout na správné vyplnění všech potřebných dokumentů.

Nákup

Můžeme to vzít i z druhé strany, kdy chceme nějakou firmu zakoupit. Taková společnost s dobře našlápnutou budoucností stojí dost peněz, ale když ji budeme dále rozvíjet, tak se nakonec dočkáme slušných výdělků. Někomu však nemusí vyhovovat kupovat firmu zajetou v určitých kolejích, přičemž pro takového člověka je rozhodně výhodný firmy sro na prodej, a to z toho důvodu, že se jedná o takzvanou ready made společnost.

nákup kartou

Odborníci se postarají o založení nové společnosti, která už má vyřízené všechny záležitosti a nám tedy stačí zakoupit ji, přepsat na sebe a začít ji rozvíjet. Touto cestou ušetříme rozhodně čas a starosti. Navíc se nemusíme obávat, že nás dostihnou nějaké dluhy firmy, protože začínáme hezky od začátku s čistým štítem. Celá tahle služba stojí nyní 10 000 Kč, k tomu připočítáme 2 000 Kč za změny v obchodním rejstříku a máme hotovo. Není na tom tedy nic drahého ani složitého.

Separator image Posted in Web.