Správný výběr vám dodá sebevědomí!

Noční můra téměř každé ženy se opakuje léto, co léto. Málo, která z nás je se svojí postavou natolik spokojena, že by s radostí vyběhla v plavkách kdekoli a kdykoli. Pokud si však vyberete pro sebe vhodné plavky, určitě vám to dodá sebevědomí!
děvče na pláži v košili
•        Trápí vás bříško?
Pokud vás trápí to, že máte trošku bříško, samozřejmě nemusí. Nikdo nejsme dokonalí a pramálo lidí kolem nás zajímá, kdo jaké bříško má či nemá. Jestliže by vám však toto zabránilo jít k vodě a užít si hezký den, vyberte si ty nejvhodnější plavky právě pro sebe.
I když ne vždy můžou plavky vcelku všechno zakrýt, správným výběrem vzoru a barvy můžete kdejaký nedostatek schovat. Záleží prostě na tom, jak dobře si poradíte s optickými klamy. Decentně vás zúží samozřejmě vhodně ušitá kombinace tmavých barev a světlých barev, plavky vcelku se všitým pásem přes břicho či spodní díl se zvýšeným pasem jsou zaručeně stále funkční a v dnešní době najdete takové, které budou in. Pokud potřebujete bříško opravdu schovat, můžete sáhnout po řasení plavek na břiše či tak zvaném modelu tankiny. Není výjimkou, že ženy nosí koupací šaty či šátky, které si okamžitě po tom, co vylezou z bazénu zaváží tak, aby nebylo bříško tolik vidět.
Většina takových optických klamů však funguje opravdu jen při pohledu zepředu, takže se vždy sledujte při výběru plavek i z boku, abyste věděla, jak vypadáte z různých úhlů a svůj výběr tak provedla dokonale.
blondýna jde do moře
•        Nespokojená se zadečkem?
Pevný a dobře posazený zadek vypadá výborně i v klučičích kalhotách, to všichni víme. Majitelky většího pozadí by měly ale myslet na to, že v podstatě se jedná o jejich přednost. Není třeba obrovských spodních plavkových kalhotek, ale naopak na materiálu šetřit. Pevný a velký zadek je pro muže opravdu velmi sexy. Hezky vykrojené střihy, neonové barvy či dokonce světlé barvy umí s postavou udělat divy!
Samozřejmě si budete myslet, že ideální je zadeček skrýt do plavek celý, ale opak je pravdou. Příliš velká plocha látky zbytečně přitáhne pozornost a opticky vám zadeček ještě zvětší.
Jiná situace je, pokud žena má tak zvané zcela placaté nebo třeba vůbec žádné pozadí. Tam je pak třeba opravdu sáhnout po modelu s push-up efektem či sukénce, aby nebylo nic vidět.
Zcela jednoznačně platí, pokud máte něco, co chcete zakrýt a to opravdu, noste na pláži pareo. Budete se cítit lépe, schováte, co vám vadí, a ještě budete působit velmi elegantně.

Separator image Posted in Móda.