Vůně světa u vás v koupelně

Pokud dodržujete hygienu, sprchové gely a šampony používáte každý den. Výrobci se snaží zaujmout složením, svými funkcemi, ale především vůněmi, protože ty si zapamatujete nejvíce. A pokud je vůně opravdu povedená, mají zaručené stále zájemce. Některé firmy to dotáhly s vůněmi opravdu daleko. Jsou téměř skutečně a člověk se musí hlídat, aby je nepožil. Není to hloupostí lidí, ale jednoduše opravdu skvostným spojením látek, ze kterých vzniknou dané vůně.
lahvička s kořením
            Mezi favority se řadí Aroma rituals od Dermacolu. Aroma rituals vyrábí nejen sprchové gely, ale například i tělové krémy. Pokud byste se stavili v jejich obchodě například v Palladiu v Praze, zjistíte, že výběr mají opravdu bohatý. Na výběr máte od spojení čokolády s ovocem, exotického ovoce, až po ty běžné vůně. I ty nejběžnější jsou však lákavější, než od jakékoliv jiné značky.
            Palmolive se rozhodl vytvořit také několik sprchových gelů. Nejvíce dostupné jsou čokoládové, vanilkové a jahodové. U čokolády je třeba si opravdu překontrolovat, zda-li máte v ruce sprchový gel. Čokoláda z vás bude cítit ještě několik hodin poté. A funkci plní stejně skvěle, navíc pak budete mít sto chutí si připravit kakao, nebo horkou čokoládu.
            A co se týče přírodnější produktů, Alamarasoap nezůstala pozadu. Tato firma se soustředí na mýdla na tělo, ale i na tuhé šampóny. Kromě vzhledu podobající se zákusku, který byste si rádi dali, ucítíte hromadu citrusů, lesní ovoce, nebo kávu. A sami vidíte, že i přírodní produkty mohou mít takto silné a atraktivní aroma. Jedním z nejlepších je například grep, nebo borůvky, které připomínají opravdu lesní borůvky.
bublinková lázeň
            Samozřejmě by byl hřích nezmínit značku Lush a například její sprchové želé s citrusovým aroma. To vám provoní celou koupelnu během pár hodin, přestože se nachází v kelímku. Firma Lush je však proslulá, co se týká tohoto tématu. Například velký výběr od sladkých, po výraznější koupelové bomby. A k tomu nezapomeňte na celou filosofii značky, co víc byste si přáli?

Separator image Posted in Zboží.