Spokojený muž

Spokojenost muže ve vztahu ovlivňuje velkou měrou to jak se žena chová. Muž není nijak složitě nastavený člověk. Naopak jeho potřeby a nároky na spokojený život vedle své ženy nejsou nijak veliké.
 luxusní hodinky
Plný žaludek
Nejenom muž je spokojený když má plný žaludek. Pokud umí žena dobře vařit má vyhráno. Každý miluje dobré jídlo a muži obzvlášť. Pokud k tomu umí žena vyčarovat v troubě výbornou a lahodnou buchtu. Někteří muži dokonce dávají přednost výborné večeři připravené vlastní manželkou před večeří v restauraci.
 
Výborný sex
Ano, pokud je ve vztahu vzrušení a výborný sex, pak je vše tak jak má být. Troufla bych si říct, že sex je ve vztahu jedna z nejdůležitějších věcí. Pokud je z nějakého důvodu sex odpírán, pak vztah uvadá. A co si namlouvat, ani žena není spokojená pokud se jí nedostává sexu a rozkoše spojené s ním. Sex může po letech zevšednit, ale existuje na trhu spoustu erotických pomůcek, které nám pomohou náš sexuální život zase oživit. Jen odhodit stud a vrhnout se do toho po hlavě.
 pohledný mladý muž
Úsměv na rtech
Na kyselí a zamračený obličej se nerad dívá snad každý z nás. Pokud se tak permanentně tváříte na svého může, pak si buďte jistá, že ho to přestane jednou bavit. Ano, jsou dny kdybychom si nejraději zalezly pod deku a nikoho neviděly a neslyšely, ale nesmí tyhle dny převažovat nad těmi usměvavými.
 tanec vsedě
Na vztahu dvou lidí se musí neustále pracovat. Ať je to jídlem, sexem nebo dobrým naladěním. Žena ani muž by o sebe neměli přestávat pečovat, udržovat si své koníčky, záliby a přátele. Jedině tak budeme neustále pro toho druhého zajímavými a bude nás stále obdivovat a chtít objevovat. Nenechte vztah upadnout do stereotypu a oživte si všední život něčím nečekaným a neplánovaným. A to nejdůležitější v celém vztahu je komunikace. Mluvte s partnerem o všech svých přáních, tužbách a problémech, ačkoli si myslíte, že to ve skutečnosti toho druhého nezajímá.

Separator image Posted in Muži.