Síla ukrytá v ženšenovém extraktu.

Nemáte pocit, že poslední dobou se s vámi děje něco divného? Trochu se na to bojíte i pomyslet? Vy starý svůdník a postrach všech sukní a najednou že by snad přišel nějaký problém? Ačkoli se snažíte svoje selhání přičítat nervozitě, nebo vyčerpání, tak vám to stejně nejde do hlavy. Dříve se nic takového nestalo. Vy, starý šprýmař a svůdce? Lichotník a balič?

Svojí první ženu jste okouzlil jako sedmnáctiletou, myslela, že je pro vás jediná. Když už seděla doma se dvěma dětmi, tak jste se stěží v baráku ukázal, už jste měl zase vyhlídnuté jiné koroptvičky. Inu, zkazil jste si takto ještě druhé manželství a potom, jste se zařekl, že je konec. Už nic, budete sekat latinu. Ale bavič to jo, to jste byl stále, a když byla příležitost, no co si prostě budeme povídat, že? A nyní Marta. Taková kočka, padla vám do oka ihned, jak nastoupila. Po Martě jste začal toužit jako po vaší nové partnerce. Sliboval jste si, že prostě získat Martu, už žádnou jinou nikdy nechcete. Tak jste se zařekl a tak to mělo být.

erekce

Pozvání na večeři Marta neodmítla. Neodmítla ani pozvání na skleničku u vás doma. Tak jste se těšil, byt uklidil, pohoštění nachystal, a když už byla Marta připravena prolnout se s vámi v jedné krásné rozkoši, ono nic, zhola nic. První selhání v životě. Ostuda, orosené čelo, co nyní? Marta odešla a vy jste brečel, fakt jste měl na sebe takový vztek, že jste brečel jak malý kluk, ani si nepamatujete, kdy naposledy jste takhle bulil.

erekce

Chodil jste po chodbách podniku jako šedá myš, hlavně nepotkat Martu. Ale po týdnu se Marta zjevila přímo u vás v kanceláři. Prý umí skvělé steaky a sehnala maso. Tak v sedm u ní. Trochu červeně a nesmělé přikývnutí. Kde je ten lovec a svůdce? Zůstal z něj jen vyplašenej stín. Na steak jste šel s malou duší, ale talíře s vonící večeří stála ještě lahvička. Co to je? Neznáš? Zkus to! Je to ženšenový extrakt. Skvělý, také ho beru. Inu zkusil jste…..byla to noc, dlouho jste takovou nezažil. Extrakt má fakt sílu. To se musí nechat a Marta také. Už bydlí u vás a vy sekáte latinu.

Separator image Posted in Zboží.