Krásné tašky z kočárkoviny

Sehnat materiál na tvoření je někdy poměrně náročné. Obejít kamenné obchody dá dost práce, člověk v dnešní uspěchané době nemá ani tolik času a možností si na nákupy zajít. I proto by se vám mohla líbit naše textilní galanterie, která je dostupná 24 hodin denně, a to na internetu. Objednávat můžete klidně pozdě večer, když děti usnou, v noci, když se vám nebude chtít spát. Náš obchod nabízí přehledné kategorie, ze kterých si vyberete jednoduše a rychle. Potřebujete něco z oblasti textilní galanterie, nějaké látky, korálky na ozdobu nebo se věnujete spíše výrobě bižuterie či módních doplňků? Dokážeme nabídnout širokou škálu, a máme samozřejmě i potřeby pro tvoření a aranžování.

Barevné látky

Pokud rádi šijete, ať už oblečení nebo třeba povlečení, prostírání a ubrusy, máme pro vás látky v metráži. Kromě bavlněných pláten můžeme nabídnout i minky, teplákoviny či krásné panely, které udělají výrobek originálním. K dispozici jsou i dekorační látky, organzy či tyl a kočárkovina. A co udělat z takové kočárkoviny? Velmi oblíbená je pro své vlastnosti, je totiž odolná, vodoodpudivá a snadno se čistí – proto se z ní často šijí pelíšky pro mazlíčky, potahy na venkovní zahradní nábytek a v neposlední řadě také krásné nákupní tašky, které jsou velmi odolné a unesou i těžký nákup. Barvy jsou skutečně pestré, takže můžete volit podle vlastního vkusu a věřte, že takové tašky jsou skvělé i jako dárek pro rodinné příslušníky či pro přátele.

šití je radost

Pokud byste své šité výrobky chtěli dozdobit, můžete vybrat také nějaké knoflíčky, stuhy, popruhy nebo korálky, ze kterých lze udělat krásnou nášivku nebo ozdobný řetízek. V nabídce jsou také krásné umělé květiny, kterými můžete doladit svůj interiér k dokonalosti. Ať už si vyberete mini růže, nebo třeba květy jiřin, určitě budete spokojeni. Pokud uděláte větší nákup, máte u nás od dvou tisíc korun dopravu zdarma, jinak si můžete nechat balík poslat na Balíkovnu, kde si můžete zásilku vyzvednou dle svých časových možností.

Separator image Posted in Zboží.