Peníze často nestačí

Toho z nás lidí, kdo má dost peněz, vítají velice často všude s otevřenou náručí, https://www.super.cz/524184-ta-ma-odvahu-nadherna-issova-chovala-v-naruci-agresivni-prase-s-povahou-zabijaka.html na rozdíl od toho, kdo je na tom finančně špatně. Jistě, je-li někdo nějaká potvora, nevítají ho třeba ani tehdy, když se v penězích přímo topí, má i své četné odpůrce, kteří by ho nejraději hnali ze svého města pověstným svinským krokem, jak si můžeme v dnešních dnech doložit třeba příkladem našeho známého kočovného politika, ale je skutečností, že ten, kdo má peníze, najde často otevřené dveře kamkoliv snáze než ten, kdo nemá po finanční stránce co nabídnout.

Nikomu tu nemusíme pochopitelně vysvětlovat, proč se tak děje. Všichni přece chceme mít peníze, a tak uvítáme leckoho, z koho by nám mohla nějaká ta koruna kápnout, zatímco nejsou zrovna vítaní ti, kdo jsou na tom v tomto ohledu špatně a z nichž bychom v nejlepším případě nic neměli.

jeden cent

A protože nechce být nikdo za outsidera, a už vůbec nechce nikdo žít v bídě, je pochopitelné, že my lidé usilujeme o to, abychom byli finančně zajištění. A když takoví nejsme, nedopřejeme si chvilku klidu, dokud to nezměníme. Třeba aspoň tak, že si vezmeme půjčku.

Půjčka může být dobrým pomocníkem těch, kdo se dostali do dočasných těžkostí finanční povahy, kdo potřebují víc peněz, než kolik jich mají. Jenže pomáhá samozřejmě teprve tehdy, když ji člověk doopravdy dostane. Kdybychom si pozměnili známé moudro, je lepší půjčka v hrsti než bohatství na střeše.

filipínské peníze

Ale co má dělat ten, kdo peníze nemá a ani půjčku ne a ne dostat? Jak má k penězům přijít ten?

Pro podobné případy je tu hypotéka bez příjmu, kterou často dostanou i zájemci nemající moc co nabídnout. Tu dostane každý, kdo se za ni zvládne zaručit nemovitostí, a pomůže pak každému, kdo ji využije a pak podle smlouvy i splatí. V tom je tato půjčka unikátem, který dává naději i těm, kdo si málo vydělávají a na své registry dlužníků nemohou být pyšní.