Pojistěte se proti překvapení v podobě deště

Neváhejte a splňte si svůj sen o svatbě na zelené louce! Pokud máte nějaké své oblíbené místo, třeba to, kde jste se se svým partnerem poprvé setkali anebo jste tam spolu vždy rádi společně chodili, proč jej nepovýšit rovnou na místo vašeho sňatku? Bude to romantické a symbolické zároveň! A navíc to může být i výrazně levnější než pořádat svatbu na nějakém zámku či v honosném kostele. Na světě je spousta krásných míst, kde jistě stojí za to uzavřít manželství. Problém je jen v tom, že majitelé anebo správci podobných míst si za to, že vám v podobném ohledu vyjdou vstříc, nechají vždy tučně zaplatit. Pokud tedy chcete spojit příjemné s užitečným, neváhejte se vzít venku na zelené louce.

obřad

Rozhodně se nemusíte obávat, že by to bylo něco obzvlášť složitého. Oddávající a úřady jsou již zvyklé na podobné netradiční typy obřadů. Takže jestliže si seženete povolení majitele onoho pozemku, vaší svatbě na tomto místě již jistě nebude stát nic v cestě.

Jen se nezapomeňte pojistit proti špatnému počasí. Nebude vás to stát mnoho, pouze malou investici do praktického přístřešku v podobě nůžkového stanu 3×6 metrů, který na podobných venkovních místech zpravidla chybí, nicméně jeho zakoupení se vám vyplatí. Budete tak mít jistotu, že ať vám na vaši veselku vyjde jakékoli počasí, vás to nebude muset nijak trápit.

pavilon

Zapomenout tak budete moci na nepraktické deštníky nad hlavou a na hosty prchající před nečekaným lijákem. Vyhnete se tak zbytečným starostem i neplánovaným zmatkům a hledání náhradního místa. Všechno proběhne tak, jak jste si to naplánovali, pouze budete mít nad hlavou praktický přístřešek, který žádnému dešti ani větru nedovolí, aby narušil váš naplánovaný obřad. Vše podstatné pod něj pohodlně schováte a budete bez starostí. A můžete se spolehnout na to, že jej v budoucnosti ještě mnohokrát využijete při pořádání různých zahradních oslav a grilování.

Separator image Posted in Zboží.