Podložka na cvičení růžová se hodí i pro muže


Podložky na cvičení se používají spoustu let naprosto běžně, a to nejen k tomuto účelu, ale i jako pomůcka při hraní, meditaci, a odpočinku. Rádi bychom se pozastavili nad její barvou, ta by měla odrážet nejen váš vkus, ale také pomáhat při soustředění, povzbuzovat k tvůrčí a sportovní činnosti, a zároveň posilovat vnitřní klid a pohodu. V tomto směru je ideální růžová.

Zdá se vám vhodná jen pro ženy? Pak vězte, že růžová byla doménou mužů po celá staletí, vyzdvihuje totiž vlastní sebevědomí a muži růžové oděvy oblékali v minulosti velice často. O zprofanování těchto přirozených vlastností růžové barvy se postarala moderní „západní civilizace“ na konci 19. století, kdy se to „někomu nehodilo do krámu“.

žena na cvičební podložžce

K čemu jí využijete

Dětské hraní – skládání puzzle a dřevěných kostek stavebnice, montáž tradiční kovové stavebnice Merkur, kostičky Lega – to vše nejlépe využijete na zemi. Ideální je koberec, ale i ten není dostatečně měkký na to, abychom se na něm povalovali desítky minut. Podložka na cvičení růžová Cvicdom.cz tady poslouží dětem, i dospělým.

Meditace – víte, že meditovat můžete i při vytírání schodů v bytovém domě? Někoho v takové chvíli dokonce napadají i verše, ale podmínkou je klid v domě, což ale není vždy. Přece jen je lepší věnovat se vlastnímu nitru v místech, kde máme potřebné zázemí, dostatek květin a čerstvého vzduchu.

cvičení na podložce

Domácí posilovna – někteří lidé vyznávají posilování jako životní styl, a nemusí jít zrovna o vrcholový kulturistický trénink. Mít souměrnou svalnatou postavu, bez extrémních svalových partií, nakonec vypadá lépe, a to neplatí jen pro muže. I ženy s krásně vytvarovanými lýtky, stehny, plochým bříškem, pevnými hýžděmi a zpevněným hrudníkem vypadají sexy. Toho lze docílit i doma, stačí vědět, jak na to. Vystačíte s jednoručními nakládacími činkami, sedy-lehy a kliky, záleží jen na tom, jak činky využijete, a spolu s nimi i vlastní tělo, resp. zemskou gravitaci. Podložka na cvičení je pak skvělá pomůcka, neboť se doporučuje cvičit doma naboso.

Jóga – střídání silových cviků a jógy je skvělý způsob, jak se udržet fit i v pokročilém věku. Cvičit doma mohou i senioři, jde jen o to najít v sobě dostatek vůle. A nezapomínejte pravidelně doma větrat a samozřejmě dodržovat zásady správné životosprávy (celozrnné obiloviny, luštěniny, zdravé tuky, ořechy a semínka, ovoce, zeleninu – no však to znáte).

Separator image Posted in Zboží.