Perfektní příležitost

kufříky, balíčky, peněz

Chtěli byste si koupit nebo třeba jen zrekonstruovat nemovitost, ale nemáte na to dostatek peněz? Je nám jasné, že v dnešní době není ani rekonstrukce zrovna levnou záležitostí a není tak snadné si na ni jen tak ušetřit z běžné výplaty. Pokud ale přijdete do banky, bude vcelku složité produkt zařídit. Často je totiž zapotřebí, abyste neměli v registrech žádný záznam. Často stačí, že jste jednou pozdě zaplatili půjčku, nebo jste byli několikrát v minusu na účtu a už dochází k potížím. To ale nejsou všechny podmínky, musíte splnit mnohem více. Je nutné, abyste měli dostatečně vysoký příjem, dále záleží na výši částky, kterou si chcete půjčit a mimo jiné i na věku. Skutečně není jednoduché si u banky půjčku nebo hypotéku zřídit, a navíc vše trvá opravdu dlouho. Jsou ale také jiné možnosti. Na rozdíl od banky vám můžeme nabídnout individuální přístup a vše umíme značně urychlit.

Dobré podmínky

Nic není úplně jednoduché, ale jak se říká – když se chce, všechno jde. Americká hypotéka nebankovní je tou správnou volbou. Jsme schopni vám vyjednat potřebnou částku, abyste si opravili dům či byt nebo abyste si koupili nové bydlení. Samozřejmě jedno s bankou společné máme – chceme, abyste spláceli. Musíme se vás tedy zeptat na výši vašich příjmů a na výši výdajů, abychom zjistili, jakou částku jste schopni měsíčně splácet, a podle toho vše upravíme a nastavíme, aby byly obě strany spokojené.

natažená dlaň, klíče, zelený rozlišovač

Pro každého

Nebojte se kroku do neznáma, vyzkoušejte takovou možnost, která vám opravdu něco nabízí, a vy z ní můžete získat maximum. Jsme schopni vám dát ještě lepší úrok než banka a obecně lepší podmínky, tak proč nevyužít šance, která za to stojí. Uvidíte, že budete nadšeni, hned jak si pořídíte nový domek nebo byt, život bude lepší.