Zvýšily se vám výdaje za elektřinu?


Mít to na co jsme v současnosti zvyklí můžeme jen když budeme mít včas zaplacené účty za energie. Teplo, plyn, elektřina a voda nejsou zadarmo a musíme je platit včas, jinak dojde k přerušení dodávky do našeho domu či bytu. Je nutné jako první myslet na tyto výdaje společně s výdaji za bydlení, protože jinak se nám opravdu hodně sníží pohoda a komfort bydlení. Představte si že byste si nemohli svítit, prát prádlo, vařit a mýt nádobí. Nemohli byste mít jídlo v ledničce či mrazáku a ani byste si nemohli uvařit. Dokonce by vám nesplachoval záchod.

kudr peněz

Problém s fungování základních potřeb v domácnosti znamená už i jen pouhý výpadek proudu. Občas musí správce sítě vypnout proud na několik hodin z důvodu údržby elektrického vedení. Už tak krátká doba dokáže pořádně znepříjemnit život. V případě velké bouřky nebo něčeho horšího může být bez proudu celá vesnice klidně i několik dní. Pokud ale budete mít vlastní zdroj elektřiny, tento problém se vás vůbec nebude týkat. Stačí si nechat namontovat na střechu solární panely. Pokud vás zajímá fotovoltaika Olomouc, jste u nás správně.

solární panely

Proč se montují na střechu?
Střechy jsou vysoko, takže je minimální riziko poškození panelů, a zároveň jsou díky výšce blíže slunci, ze kterého čerpaní energii, kterou mění na elektřinu. Panely vám umožňují výrobou elektřinu spotřebovat, uložit do baterií nebo prodat. Stanete se soběstačnější a díky vyrobené elektřině se vám automaticky sníží spotřeba té odebrané. A to vám sníží i částku kterou budete za odebíranou elektřinu platit.

Pokud máte možnost nechat si na střechu namontovat panely, určitě to zvažte. Kontaktujte nás a my vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Navíc máte možnost získat dotaci, díky které budete mít panely za ještě lepší cenu. Nepropásněte skvělou šanci jak být soběstačnější alespoň v oblasti elektrické energie.