Muži potřebují erotické uvolnění

Muži nemají problémy s návštěvou erotických masážních salonů, a to je dobře hodnoceno, protože se ve své podstatě vůbec nejedná o žádnou nevěru. Takže i muž, který je ženatý anebo zadaný a zajde si na erotickou masáž, neprovádí nic nečistého a nekalého. Milé ženy, pochopte, že muži jsou v dnešní době značně přetíženi, jsou na ně kladeny neskutečné požadavky na zabezpečení rodiny, a to jak finanční, tak i psychickou podporu, když manželky nezvládají péči o malé děti a pocit, že jsou k „nepotřebě“, protože nevydělávají žádné peníze.

smutná žena

Muž nedokáže všechno zvládat, tím spíše, že jsou na něho kladeny mnohdy i nepřiměřené požadavky v zaměstnání. Nestává se, že tito muži si ve tři hodiny „odpíchnou“ a spěchají domů. Většinou odpoledne mají šéfové a jejich nadřízení nezbytné porady, kde ten váš nesmí chybět anebo si vedoucí zvykli, že v pozdních odpoledních hodinách jsou jejich podřízení vždy na příjmu a s oblibou pořádají e-porady, kdy musí být váš partner stále v dosahu.

pracovní porada

Muži se proto musejí uvolnit, prostě není jiného zbytí. A když vám nemají být nevěrní, dopřejte mu proto určité uvolnění a nemějte mu za zlé, že se objedná na erotickou masáž. Nepředstavujte si pod pojmem erotická masáž něco hrůzného. Můžeme vás ujistit, že k žádné souloži nedochází.

Erotické masáže praha Mataharisalon.cz fungují jako každá jiná fyzioterapeutická masáž, kdy se masírování soustřeďuje na uvolnění svalové zátěže, k navození pocitu uvolnění a celkové relaxace a regenerace. Jedná se o jistý druh sexuální terapie a mnohdy muže i učí pozitivně reagovat na smyslové podněty. Muž totiž při erotické masáži konečně „nic nemusí“, jen se nechává opečovávat a stranou jdou pocity, že by mohl selhat, které třeba přicházejí ve vašem manželském styku. A možná, že díky erotické masáži dojde k takové celkové regeneraci, že ho nebudete při vašem intimním soužití poznávat …

Separator image Posted in Web.