Kouzlo našich předků

Zařizování bytu nebo domu je nejenom starostí, ale především je to radost. Zvlášť, když máte nějakou představu o stylu svého bydlení a vyhledáváte nejen takový nábytek, který splní funkčnost, ale bude zároveň vyjadřovat i vaši osobnost.

Je velký rozdíl si zařizovat interiér svého obydlí moderním nábytkem nebo mít ho ve venkovském stylu. To možná ani nezáleží na tom, kolik vám je let ale mnohdy vzpomínky na obydlí své maminky nebo babičky jsou tak silné, protože tam jste se cítili vždy dobře, v pohodě, bezpečí, v klidu. I to je možná důvod, proč někteří lidé mají rádi takzvaný venkovský styl. Někdo si chce i pořídit zvlášť klenot, jaký bývá na zámku.

originální starožitná komoda

Možná chodíte po bazarech, vyhledáváte lidi, kteří by vám mohli poradit a když narazíte na takový kus nábytku, který by se vám hodil, tak možná, než ho dáte do původního stavu, tak s tím budete mít dost starostí.

V době internetu je fantastické, že máte možnost s jednoho místa vyhledat co jen chcete. Těch nabídek, zvlášť v oblasti starého nábytku je též mnoho.

Hledáte například starožitnou komodu, v určitém stylu, která splní vaši představu?

starožitná malovaná komoda

Na našich webových stránkách Svetpokladu.cz vám nabízíme mnoho nádherných starožitných komod že se vám možná budou líbit všechny. Vyrábíme kvalitní originální repliky z kvalitního českého dřeva, které vás zaujmou svým designem, funkčností, barvou a i nádhernou ruční malbou.

Komody byly a jsou dodnes odjakživa velmi praktickým nábytkem, do kterého se dá ukládat mnoho věcí. Počínaje například ložním prádlem, šatstvem aj. Ukládaly se do nich předměty, které byly hlavně chráněné od prachu. Využití komody bylo vždy individuální.

Svět pokladů vám nabízí překrásné originální kousky a vše je vyrobené u nás v Čechách, Nic nedovážíme. Veškerý dřevěný nábytek je vyrobený vnaší firmou ve vysoké kvalitě. Máte možnost si ho vybrat na našem e-shopu a pokud potřebujete nábytek určitém stylu na míru, nabízíme i zakázkovou výrobu.

Separator image Posted in Zboží.