Cvičení pro rodiče i děti

Mnoho lidí tvrdí, jak by chtěli cvičit, ale po celém dni v práci a s dětmi na to nemají energii, čas, nebo náladu. Co ale zkusit zapojit do cvičení i děti, které se při sportu krásně zabaví, ocení společně strávený čas, a večer snadněji usnou?

Trampolína

Skákání na trampolíně nemusí být nutně zábavou jen pro děti, ale mohou si ho užít i dospělí. Navíc skákáním zabráníte otokům nohou, a dalším zdravotním komplikacím. Stačí pořídit kvalitní trampolínu se sítí (to aby z ní děti nevypadly), a můžete se do toho pustit. Kde sehnat dobrou trampolínu? Největší výběr kvalitních trampolín za dostupné ceny seženete na e-shopu Good jump, nebo můžete navštívit trampolínové centrum, kde bude trampolín dostatek. A nyní ta zábavná část. Můžete zkoušet nejrůznější kousky, někdy až kaskadérské, a motivovat dítě ke snaze vás porazit. Vy si zacvičíte, dítě se unaví, a večer tak budete mít nejen dobrý pocit ze sebe, ale hlavně i klid na odpočinek.

skákání na trampolíně

Dřepy za sprostá slova

Skoro každému někdy uletí z úst nějaké to sprosté, nebo ošklivé slovo. A tento nešvar je třeba řešit právě v domácnosti, kde žijí i malé děti. Zkuste si doma zavést tradici, že pokaždé když někdo použije sprosté, nebo nehezké slovo, musí udělat dvacet dřepů. Nejenže si tak napravíte slovník, a naučíte děti slušnému chování, ale brzy budete mít zadek jako z fitka.

lezení na horu

Výlety na kole

Výlety na kole jsou v létě dokonalou zábavou. Někam se podíváte, ušetříte za benzín, a jak vy, tak i děti máte nějaký ten pohyb k dobru. Ideální je vyhledávat místa, kde vy i děti uvidíte něco zajímavého, nejlépe kde mají i nějaké to občerstvení s posezením, abyste si jako rodina užili krátkou pauzu, než se vydáte nazpět.

Horolezectví

Dalším skvělým tipem pro rodinný čas kombinovaný s fyzickou aktivitou je horolezectví. Nejprve se můžete zacvičit na lezeckých stěnách, než se vydáte lézt po skalách. Nezapomeňte však na kvalitní výbavu,, protože bezpečnost je na prvním místě. Získáte tak nejen skvělou kondičku, a odreagování, ale také nezapomenutelné zážitky.

Separator image Posted in Zboží.