Jistě i vám se podaří najít správný klíč

Také občas závidíte dětem, jak si mohou celý den hrát? Jak je čeká stále nové a nové dobrodružství, když objevují věci, které vidí poprvé? A jakou radost prožívají, když se jim podaří najít poslední kousek skládanky, nebo když postaví poslední kostku na nevyšší bod ve stavebnici? Že je vám trochu líto toho, že vás se takové zážitky už netýkají? Tak se podívejte, že podobnou zábavu si můžete dopřát i vy a to dokonce velmi blízko vašeho bydliště https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/.

nouzový východ

Napínavý zážitek i spousta legrace při hádání a objevování. To je to co čeká na vás a členy vaší rodiny, nebo přátelé či kolegy. Budete společně řešit logické úkoly, nejrůznější hádanky, rébusy a hlavolamy. Společným cílem bude, najít tu správnou kombinaci, nebo klíč, který vás pustí na svobodu ze zamčené místnosti.

Co podniknout s kolegy v práci
Máte tak málo prostoru poznat se i trochu osobněji, protože pracovní úkoly vás zaměstnávají po celou dobu. Moc byste si přáli, vyrazit na společný výlet, nebo prožít společně i něco víc, než jen podpis na odevzdané zakázce. Pojďte do toho jako tým a vyzkoušejte si únikovou hru. Společný zážitek při řešení logických úkolů a rozluštění nejrůznějších indicií vedoucích k nalezení správného řešení si budete dlouho pamatovat. Už druhý den zjistíte, že atmosféra na pracovišti je úplně jiná a že je třeba čas od času strávit s kolegy nějakou dobu i mimo pracoviště.

úniky

Už nedomlouvejte rezervaci v místním podniku. Takový zážitek vám nemohou nabídnout. Tento víkend prožijete něco netradičního, co si na dlouhou dobu najde místo ve vaší paměti. Společné strávené chvíle patří mezi to nejcennější, co máte, tak ať je jich co nejvíce a ať stojí za to! Zjistěte si více podrobností a co nejdříve se dohodněte na termínu, kdy budete společně unikat!