Co muži od ženy očekávají?

Co muži od ženy očekávají? No samozřejmě něco zcela odlišného, než očekává žena od muže. Odlišnost je ostatně to, co činí vztah mezi mužem a ženou tak dynamickým a emocionálně pestrým. Jak by to vypadalo, kdyby partneři byli v podstatě stejní? Samozřejmě očekávání se v průběhu času odlišují podle věku a životních preferencí. Jiné požadavky a představy má šestnáctiletý mladík a jiné řekněme čtyřicetiletý muž. Pojďme se podívat na jednotlivé věkové skupiny.

blondýna v roláku


Náctiletí – náctiletý muž touží po tom, aby se stal mužem se vším všudy. Tedy aby se intimně sblížil se ženou. Snad i proto ženu hodnotí především po vizuální stránce. Více než cokoli jiného ho zajímá, jakou má dívka postavu, jak vypadá, jak se obléká. Samozřejmě, že ženská krása nenechá lhostejného žádného muže, ale v tomto věku je opravdu prioritní.


Mladý muž – mladý muž v určitém věku začne na ženě oceňovat i jiné vlastnosti. Má biologicky dané, že by se měl rozmnožovat a proto, cynicky řečeno, hledá kvalitní biologický materiál. Žena by měla být jako nositelka života zdravá, jako vychovatelka budoucí generace zdravá ovšem také psychicky. Taková psychopatka jako matka jeho dětí přece nemůže přicházet v úvahu.
vlasy na růžovo


Zralý muž – v tomto věku už muž o založení rodiny už neuvažuje, pokud se tedy nesnaží dohonit ztracený čas. Očekává ženu tak říkajíc na pohodu. Takovou, která ho nebude sekýrovat, bude vytvářet pohodové prostředí a případně bude mít ráda jeho děti z předchozích vztahů.


Stárnoucí muž – v tomto věku se často jedná především o přátelství. Muž ocení, když je žena ještě aktivní a dokáže s ním sdílet radosti podzimu života. Říci ovšem, že v tomto věku už krása nehraje svou roli, by nebylo pravdivé. I v tomto věku muž velmi dobře vnímá, zda žena o sebe dbá a záleží jí na zevnějšku. V žádném věku by tedy neměla žena na svůj vzhled rezignovat.

Separator image Posted in Ženy.