Nebankovní hypotéky, to jsou peníze ihned a na cokoliv

Každému z nás může v životě nastat situace, kdy bude potřebovat půjčit peníze. Nebankovní půjčka, která je novým a moderním způsobem, jak sehnat potřebné finance Vám v tom zaručeně pomůže. Nebankovní hypotéky bez registru https://www.americkahypoteka.cz/hypoteka-bez-registru/ jsou rychlé a pro každého. Jejich hlavní výhodou je to, že si nebudete půjčovat od banky, ale od soukromého investora. Díky tomuto přístupu, který se značně liší od půjček z bank, bude i pro Vás snazší dosáhnout potřebných financí. Hlavní výhodou této hypotéky a jejího sjednání je především to, že se neohlíží na to, zda již nějakou půjčku máte, zda jste v registru dlužníků nebo či snad vykazujete dostatečnou bonitu, neboli schopnost splácet, protože tato hypotéka se Vám vždy přizpůsobí na míru. Půjčku si můžete sjednat jak pro své soukromé účely, tak pro své podnikatelské plány.

Ptáte se jak je to možné?

Jedinou podmínkou je, že budete ručit svou nemovitostí, která musí být pojištěná během doby trvání hypotéky. Z odhadní ceny nemovitosti, pak dostanete až 70% její odhadované ceny.

moderní dům

A jaké jsou další výhody této půjčky? Pojďme si to shrnout v pár následujících bodech:

– nízké měsíční splátky
– splatnost až 30 let
– předčasné splacení zdarma
– tolerance k záznamu v registru dlužníků, k exekuci, k věcnému břemenu nebo nižšímu příjmu
– peníze ihned a bez čekání (i do 24 hodin od podpisu smlouvy)

silnice

Nebankovní hypotéky jsou pro všechny, kteří se nechtějí obracet na banku, ať už z jakéhokoli důvodu. Jsou oproštěny od zbytečného papírovaní a peníze z poskytnuté hypotéky můžete použít na cokoliv, od koupi nového vysněného auta po investici do svého budoucího podnikání. Veškeré zpracování návrhu Vám vytvořené nebankovní hypotéky na míru Vám bude poskytnuto zdarma. Stejně jako Vám bude poskytnut dostatek času na rozmyšlenou. Že stále ještě váháte a nejste si jistí? Pak se nebojte obrátit na tým specialistů, který Vám ve všem ochotně poradí a vše Vám vysvětlí. Kontaktovat je můžete na bezplatné lince nebo na internetovém odkazu.