Khaki romantika

.

Jsou barvy, které jsou specifické pro určitá povolání. Nikdo si asi neumí představit zdravotní sestřičku, která nemá na sobě kombinaci modré s bílou. Tím méně asi kupříkladu lesníka, který by ve svém revíru svítil jasně červenou barvou. Zelená barva na oblečení je spojená ještě s jedním povoláním. Odstín khaki zelené na sebe navlékají hlavně vojáci. Hodí se tedy i do běžných šatníků? A pokud ano, tak hodí se i na oblečení, ve kterém nechceme jít stanovat, ale které chceme vzít například i do společnosti? Určitě ano. Jen je potřeba zvolit vhodné druhy oděvů, na které se tato nezvyklá barva bude hodit.
plstěný klobouk

·         Sportovní styl– lehčí kabát v khaki barvě, který je dlouhý pod kolena, se dobře snese se sportovními kalhotami a stejně volenými botami.
·         Romantický styl s drsnými prvky– jestliže vyznáváte kontrasty, můžete zkusit zkombinovat romantickou květovanou blůzku, drsné kožené kalhoty a tyto dva protipóly doplnit zelenou khaki bundou. Váš styl bude rozhodně působit velice neokoukaně.
obraz ženy

.

Khaki šaty do společnosti?

Společenský styl– možná teď kroutíte hlavou nad tím, jak by se dala vojenská khaki barva protlačit do společnosti. Snadno. Platí tu však jedna zásada. K extravagantní barvě patří extravagantní střih šatů. Rozhodně nevolit styl „malých černých“, které se jen přestěhovaly do jiné barvy. Vypadalo by to přinejmenším lacině. U tohoto stylu je potřeba hodně přemýšlet, které doplňky zvolit. Důležité je, nic nepřehánět. Doplňky, které by byly příliš výrazné, by se nám s výstředním modelem mohly pěkně pohádat.

·         Praktické– košilové šaty, které končí nad koleny, snad nikdy neomrzí. Tyto praktické a elegantní šaty na sobě snesou snad všechny barvy a všechny vzory. Proto jim nemusíme odpírat ani vojenský styl. Tyto šaty jsou natolik variabilní, že pod ně můžete vzít klidně i úzké kalhoty a budou vypadat jako elegantní lehký kabát.

Khaki romantika
5 (100%)3
.
Separator image Posted in Móda.