Jak na každodenní líčení?

Než se začnete věnovat samotnému líčení, je důležité si uvědomit, že make-up bude vypadat nejlépe nás pleti, o kterou se každý den staráte. To znamená že nikdy nechodíte spát nalíčené, pleť si důkladně čistíte, a používáte aktivní látky k tomu, aby https://cs.wikipedia.org/wiki/Radim_Hlo%25C5%25BE%25C3%25A1nka vaše pleť vypadala co nejlépe. Mezi aktivní látky, které můžeme doporučit pro péči o vaši pleť, řadíme například kyselinu hyaluronovou, retinol nebo kolagen. Kolagen je skvělý doplněk stravy, pokud chcete dosáhnout mladistvé pleti. Doporučujeme například rybí kolagen Orca Collagen.

A jak tedy na každodenní líčení? Pokud se nelíčíte na žádnou zvláštní příležitost, nemusíte to zničením přehánět. Vaším cílem by mělo být pouze to, aby byla vaše pleť sjednocená, a abyste ve vašem obličeji podtrhli to, na co chcete dát důraz. Případně samozřejmě skryly nějaké ty nedokonalosti.

kosmetika

Základem je tedy hydratační krém, který nanesete pod make-up. Na ten by mělo následovat ještě SPF. Poté použijte make-up, pokud netrpíte na výrazné nedokonalosti, stačí vám jen nějaký lehký make-up případně BB cream. dejte si velký pozor na zvolení správného odstínu.

Případné nedokonalosti jako jsou třeba pupínky, nebo kruhy pod očima můžete skrýt korektorem. Ten doporučujeme umístit zejména do očního okolí, protože vytvoří projasněný pohled teďka

Co se týče očí, základem je určitě řasenka. Krásné, dlouhé řasy udělají váš pohled jedinečný. Pokud chcete ještě více podtrhnout krásu vašich očí, doplňte řasenku očními stíny v přírodních tónech, případně očními linkami. Těmi se ale musíte naučit trochu pracovat, protože jejich aplikace nemusí být vždy snadná.

líčení

Na kterou můžete použít buď bezbarvý balzám na rty, který vaše rty bude hydratovat, případně rtěnku ve vaší oblíbené parky. Pokud máte výrazně nalíčené oči, zvolte tělovou rtěnku, pokud ovšem ne, můžete si dovolit například od rudou rtěnku. Pokud vás trápí lesklá a mastná pleť, určitě nezapomeňte na pudr. Nejlepší volbou je pudr transparentní, tedy bezbarvý i, který vaši pleť krásně zmatní a také lépe zafixuje váš make-up.

Separator image Posted in Zboží.