Cena je skvělá, ergonomie taky

Pokud hledáte nový nábytek do obývacího pokoje, měli byste tentokrát vynechat typická křesla a pohovku a zkusit něco jiného, mnohem levnějšího.

Cena je skvělá, ergonomie taky

Pořídit si křeslo a pohovku do obývacího pokoje rozhodně není levná záležitost, zvláště chcete-li něco opravdu kvalitního, a nejen nějaký šunt za pár korun. Když budete šetřit až příliš, moc dlouho se ze svého nábytku těšit nebudete, jelikož moc nevydrží. Je to věčná bitva mezi kvalitou a cenou, ale nemusíte ji tentokrát vést. Je jasné, že v obýváku je nutné mít nějakou formu posezení, ale už není nutné mít tu nejtradičnější ze všech. Existují i jiné možnosti, které jsou daleko levnější, a přitom dostatečně kvalitní. A to i po reprezentativní stránce.

Focení na vaku

Můžete si domů pořídit třeba speciální pytle, které mohou posloužit úplně stejně dobře jak pohovka, respektive sedačka. Dají se pořídit v mnoha velikostech, tvarech a barvách. Můžete si vybrat i z nepřeberného množství vzorů. Zkrátka a dobře, možností je v tomto segmentu opravdu hodně, takže je prakticky vyloučené, abyste si nenašli sedací vak Beanbag, který by vám dostatečně nevyhovoval.

Pohodlí je zaručeno

Když se zaměříte prakticky na jakýkoliv vak, asi vám vrtá hlavou, jak pohodlné asi mohou být? Odpověď je jednoduchá – více než dostatečně. Sice na to nevypadají, ale pytle se dají skutečně používat stejně jako křesla bez toho, aniž by vás z nich bolela záda. Právě naopak. Menší svalové dysbalance si tak můžete dát dohromady, alespoň trochu. Fyzioterapii to samozřejmě nenahradí, ale pokud jste se v noci jen špatně přeleželi, mohla by vás chvilka na vaku dát alespoň trošku dohromady.

Sedící dvojice

Vhodné i na dvorek

Stejně jako křeslo, tak i pytel klidně můžete používat i venku na zahradě nebo na dvorku. Problém je, že křeslo se po prvních několika dešťových kapkách stane nepoužitelným, zatímco vak to přežije bez úhony. Nechcete-li ale riskovat až příliš, raději použijte speciální pytel, který je určený i do exteriéru a nevytahujte interiérový model. I ten by to asi zvládl, ale ne moc dlouho.

Separator image Posted in Zboží.