Zaměřeno na muže


Muži mají různé touhy a slasti a jedním z nich je jistě i potěšení ve formě vzrušení. To se jim snažíme dopřát a tak jsou zde erotické masáže, které jsou zaměřené přímo na muže například formou různých dalších speciálních procedur. Masáž prostaty Praha, kterou u nás provádíme, vám jistě přijde vhod, takže na nic nečekejte a přijďte se potěšit a příjemně navnadit. Vyvrcholení na sebe jistě v rámci masáže nenechá dlouho čekat.

relax

Otázky, na které vám odpovíme:

1. Musím se dopředu nějakým způsobem chystat?
– samozřejmě že nemusíte. Každá dáma bude začínat tím, že si vás umyje, abyste si na sebe lépe zvykli a také je to velice vzrušující a báječné osvěžení. Koupel je příjemná a už zde začínají pomyslné hrátky s vaším tělem, které se vám jistě pod proudem vody budou zamlouvat.

2. Jak dlouho dopředu se musím objednat?
– na tom v podstatě nezáleží. Dokonce můžete přijít i osobně v jakoukoliv dobu si přejete. Ať je ráno nebo odpoledne či večer, velice rádi vás uvítáme a pokaždé je zde přítomna nějaká dáma, která se o vás velice ráda postará. Samozřejmě, že pokud máte možnost, můžete se objednat ze dne na den, nebo také týden do předu. Záleží na tom, jakou dámu si budete chtít vybrat nebo jak máte volný termín.

3. V jakou dobu musím přijít? Je zde nějaké časové omezení?
– v tomto případě odpovídáme, že není. Objednávat se můžete jak na ranní hodiny, tak dopolední, odpolední, večerní či dokonce i noční. Vždy se vám přizpůsobíme, a daná dáma, kterou si za svou společnici vyberete také. Přijít byste měli na danou hodinu, na kterou se objednáte. Jinak se můžete přijít podívat kdykoliv bez omezení. Dveře jsou vám u nás vždy otevřené.

tanga

4. Jak to celé bude probíhat?
– Jednoduše se objednáte, přijdete na domluvenou hodinu a pak už se vás zhostí předem připravená dáma, kterou jste si na proceduru vybrali. Čeká vás velice příjemná sprcha a pak masírování rukama krásné nahé ženy, která vás navnadí a vzruší. Pocity blaha můžete mít i v případě, že si zvolíte nuru masáž a to vás bude hladit celým svým tělem, kdy vás pokryje a ucítíte tak na svém těle každý její záhyb.

Separator image Posted in Zboží.