Perfektně udržovaná voda

Pod názvem bazénová chemie se skrývá opravdu velká spousta produktů, a to nejen přípravků pro údržbu vody, ale také potřeby a pomůcky k péči o celé koupací zařízení. Každý majitel koupacího zařízení dobře ví, že jeho nejdůležitějším úkolem je udržovat vodu ve vysoké kvalitě vhodné ke koupání, a to po celou koupací sezónu, ale i po jejím skončením. K tomuto úkoluje za potřebí hned několika pomocníků. Už při prvním napouštění vody zkontrolujte vodu za pomocí testeru a zjistěte tak PH napouštěné vody. Kvalita vody závisí na hodnotách PH a ty je potřeba udržovat ve správné výšce. Základem úspěchu je vždy dostatek chloru a vyrovnané PH vody. Proto Vás jistě potěší opravdu obrovský výběr chlorových přípravků, jak ve formě tablet, tak v kapalném stavu a přípravky na zvýšení či snížení PH.

dítě v bazénu

Ovšem pouze tyto dva přípravky nestačí. V průběhu používání Vašeho koupání se mohou vyskytnout nejrůznější problémy. Jedním z nich jsou například řasy. Problémům s řasami lze předejít používáním algicidu, který eliminuje řasy a zabraňuje jejich růstu a množení. Dále jistě oceníte změkčovač vody, pokud máte tvrdou vodu. Ke kontrole vody pak budete potřebovat testery. A tak bychom mohli pokračovat stále dál. Každopádně je dobré být vybaven již před začátkem letní sezóny všemi potřebnými přípravky bazénové chemie. A jak již bylo řečeno, letní sezónou péče o bazén nekončí, i přes zimu je nutné se o vodu v bazénu postarat, abyste mohli Vaše koupání využívat i příští rok, a proto je dobré se vybavit také přípravkem zvaným zazimovač a dilatačními plováky, které naleznete v oddělení bazénového příslušenství.

kruh na vodě

Ano, nejen díky přípravkům pro úpravu vody, dokážete udržet bazén v dokonalé čistotě, pro tento úkol je potřeba se vybavit i pomocníky z příslušenství. Jistě oceníte pomoc v podobě plováku či dávkovače tablet pro používání tabletových přípravků. Přímo nedocenitelnými pomocníky jsou síťky pro lovení nečistot a také filtrace a vysavač. Každopádně každý z nich má svůj účel a jistě i Vám ulehčí péči o Vaše koupací zařízení.

5/5 - (1 vote)
Separator image Posted in Zboží.